Atribuită
Cumpărare directă
1 Vin35824 Joc cu ciocănele set 4 2 Vin81581 Plastilină 13 culori - 1,4 kg set 10 3 AA1000 Argilă alb 1000 g set 4 4 E081061 Lipici solid stick - 40 g set 20 5 E061280 Creioane triunghiulare color. Groase set 20 6 CD85061 Pereche de clopoței de încheiătură set 20 7 Vin8319 Set ritmicitate set 1 8 CD50150 Cuburi de construcții magn. set 2 9 E120041 Foaie albă de desen 120 g A3 set 4
- Număr anunț
- DA28496902
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
- Furnizor / câștigător
- KREATIVITY SRL (CUI 22531895)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.226 RON
- Valoare atribuită
- 3.226 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.