Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea obiectelor din expoziție și transport piese, conform cerințelor tehnice specificate în caietul de sarcini, nr.177/23.08.2021, anexat. Cantitate : 1 buc.

Număr anunț
DA28616951
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.595 RON
Valoare atribuită
2.595 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.595 RON

din 2.595 RON estimat