Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare auto CASCO, valabilitate din 09.08.2021-08.08.2022, S.A. 84.728 Lei, prima de asigurare de 3.322,80 lei, pentru 1 autovehicul.Perioada de valabilitate:12 luni, plata integrala, fara fransize. Asigurarea casco va acoperi urmatoarele riscuri:avarii, furt total si partial , daune provocate de vandalism, riscuri civile, avarii produse în parcare de autori necunoscuti, substanţe chimice / corozive, daune produse exclusiv suprafetelor vitrate,daune provocate exclusive anvelopelor si/sau jantelor,circulatia in afara drumurilor publice.

Număr anunț
DA28529165
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322 RON
Valoare atribuită
3.322 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322 RON

din 3.322 RON estimat