Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse: - 20 buc. capsator tip Herlitz (sau echivalent) agrafe utilizate 24/6, capacitate de capsare 15 coli; - 20 buc. marker permanent subțire negru; - 20 buc. marker permanent subțire albastru; - 60 buc. notes adeziv tip semne, semitransparente, 45x12 mm, 5 buc./5 rânduri tip Pelican (sau echivalent); - 30 buc. agrafe metalice de birou, 32 mm, 100 pcs/cutie; - 100 buc. dosare carton alb pentru încopciat coperta 1/1

Număr anunț
DA28506876
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
MARSHALL BIROTIX SRL (CUI 23292036)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108 RON
Valoare atribuită
1.108 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108 RON

din 1.108 RON estimat