Atribuită
Cumpărare directă
Echipament pentru terenuri de joaca: balansoar 2 persoane-1 bucata, carusel 6 persoane - 1 bucata si complex de joaca compus din 2 leagane duble ( 2 scaune tip A + 2 scaune tip B ) 1 tobogan tubular 1 tobogan spirala 1 tobogan drept 1 platforma 1 turn -1 bucata. Echipamentele de joaca trebuie sa fie conforme cu normele europene si certificate CNCIR CERT (respecta standardul SR-EN 1176:2008 si HG 435/2010 ) , la livrare sa fie insotite de certificat de garantie si declaratie de conformitate Termen de livrare - max. 35 zile lucratoare de la data achiziției. Se asigura transportul si montajul echipamentelor în locatiile stabilite de beneficiar . Garantia acordata produselor sa fie de 24 luni de la livrare.
- Număr anunț
- DA28659712
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUNGA (CUI 4562176)
- Furnizor / câștigător
- DUPEX SRL (CUI 1770555)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.965 RON
- Valoare atribuită
- 22.965 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.