Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul presupune furnizarea urmatoarelor echipamente pentru terenul de joaca : Figurina pe arc elefant FA.04 - 1 buc Figurina pe arc foca FA.03 - 1 buc Hinta cuib HC.01 - 2 buc Carusel platforma CP.01 - 1 buc Complex de joaca CJ.11N - 1 buc Balansoar 2 persoane lemn BL.01 - 1 buc Balansoar 4 persoane lemn BL.02 - 1 buc Rama nisip cu scaune RN.01 - 1 buc Echipamentele de joaca sunt conforme cu normele europene si sunt certificate CNCIR CERT (respecta standardul SR-EN 1176:2008 si HG 435/2010 ) , la livrare sunt insotite de certificat de garantie si declaratie de conformitate Termen de finalizare - max. 35 zile lucratoare de la data comenzii. Garantia acordata produselor este de 24 luni de la livrare. Producatorul poate asigura transportul si montajul echipamentelor in locatiile stabilite de beneficiar.
- Număr anunț
- DA28523671
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- DUPEX SRL (CUI 1770555)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.830 RON
- Valoare atribuită
- 34.830 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.