Atribuită
Cumpărare directă
Piesa de schimb necesara reparatiei Generatorului Pramac GSW 65P, număr de identificare PEE2530213, motor/serie: Perkins 1103A-33TG2/ U3469807W din dotarea Institutului de Biochimie: Pompa electrica de amorsare, cod 53.000187, buc.1, P.U. 2059.66, valoare 2059.66 RON; NUMAR DE REFERINTA SICAP: Oferta piesa schimb reparatie Gen. Pramac GSW65P.
- Număr anunț
- DA28636046
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.059 RON
- Valoare atribuită
- 2.059 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.