Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1.Reparatie Generator Gebas 45 kVA ID: EADOA SERIE:Daewoo DB33TIB PHS 500W - 1buc Antigel -5L Apa demineralizata -5L Manopera -2.5 ORE 2. Reparatie Generator Generator Gebas 125kVA ID:EADOA 306159 SERIE:Daewoo D1146T Solenoid 68.25900-7015 - 1 buc Furtun preincalzitor - 2 ML Coliere - 4 buc Manopera -3 ore 3. Reparatie Generator Gebas 125kVA ID:EADOA 306362 Serie: Daewoo D1146T Capac antigel bloc motor 65.01705-0002B - 1 buc Garnitura capac antigel de pe blocul motor 400630-00009 - 1 buc Antigel - 5L Apa demineralizare - 5L Manopera - 4 ore 4. Reparatie Generator Gebas 125kVA ID: EADOA 306361 SERIE: Daewoo D1146T Solenoid 68.25900-7015 - 1buc Manopera - 2 ore
- Număr anunț
- DA28499523
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 50532300-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.587 RON
- Valoare atribuită
- 8.587 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.