Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei I-IV 12buc Catalogul clasei V-VIII 8buc Catalog clasa pregatitoare 3buc Carnet elev I-IV 50buc Carnet elev V-VIII 50buc Registru matricol cls. I-VIII cartonat 1buc Reg. pt. inspectii scolare 1buc Registru intrare-iesire scoli 1buc Condica prezenta pentru un an 4buc

Număr anunț
DA28611122
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Maierus (CUI 29458872)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.037 RON
Valoare atribuită
1.037 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.037 RON

din 1.037 RON estimat