Atribuită Cumpărare directă

Catalogul clasei I-IV 9buc Catalogul clasei V-VIII 12buc Catalog clasa pregatitoare 3buc Carnet elev I-IV 50buc Registru procese verbale cons de administratie 1buc Registru procese verbale cons profesoral 1buc Registru intrare-iesire scoli 5buc Registru incidenta scolara 1buc Proces verbal 1buc Ordin de deplasare (delegatie) 2buc Registru de evidenta a form. actelor de studii 1buc

Număr anunț
DA28584819
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I.L. CARAGIALE MEDGIDIA (CUI 29269628)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.144 RON
Valoare atribuită
1.144 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.144 RON

din 1.144 RON estimat