Atribuită Cumpărare directă

1. UMIDOMETRU PROFESIONAL MO750 x 3 buc 2. Umidometru pentru cereale Twist Grain PRO + Sonda de temperatura x 3 buc 3. pH-metru masurare direct in soluri, substrat si lichide, model pH5000 x 3 buc 4. Condrometru 1 lit. metroligizat HECTO 100 + Balanta tehnica PS 6100 X2 x 2 buc 5. Lizimetru HI 83900-90 x 1 buc 7. Refractometru portabil 95000-008 x 2 buc 8. Balanta PS 6100.R2.M x 1 buc

Număr anunț
DA28660176
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.456 RON
Valoare atribuită
38.456 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.456 RON

din 38.456 RON estimat