Atribuită
Cumpărare directă
CUVA INOX PENTRU BAIE APA Incinta baie apa inox cu elemente de incalzire pentru sistem LAUDA Hydro H 16 corespondent GFL 1003; Interiorul baii, sita si elementul de incalzire din otel inox; Incinta inox cu supapa de scurgere; Putere invalzire 1.5 KW Intensitate curent 16.0 A; Volum baie apa min/max 7.5/13.9L ; Dimensiuni interioare (WxDxH)400x245x165mm Dimensiuni exterioare (WxDxH)500x440x275mm
- Număr anunț
- DA28655986
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.690 RON
- Valoare atribuită
- 1.690 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.