Atribuită
Cumpărare directă
Detector monogaz cu dimeniuni reduse, usor, operare simpla cu un singur buton gama larga de senzori disponibili: H2S, CO, O2, NH3, SO2, HCN, Cl2, NO, NO2, PH3, ETO, ClO2, O3, H2. compatibil cu statia de testare, calibrare si management IntelliDoX echipat cu alarma sonora, optica si prin vibratie viata bateriei: aprox 1 an Detector monogaz BW Solo Lite cu senzor Cl2, 0-50 ppm
- Număr anunț
- DA28626544
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 38432100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.987 RON
- Valoare atribuită
- 1.987 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.