Atribuită
Cumpărare directă
Type 4 Micro Fluorescence Cuvette with PTFE Cover Lightpath: 5X5X45mm Material: UV Quartz (190-2,500 nm) 1 set = 2 buc Termen de livrare: maxim 4 saptamani de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Institutul de Cercetari Interdisciplinare in Bio-Nano-Stiinte, Ana-Maria Craciun. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA28547407
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 44618500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.690 RON
- Valoare atribuită
- 2.690 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.