Atribuită
Cumpărare directă
Baie de apa model JDD002 Capacity: 5L (chamber of one single piece) Digital selection of temperature/time Hermetically sealed membrane keyboard T range: RT+5ºC - 100ºC (+/-1ºC) Timer: 1’- 9999’ Acoustic signal indicates overheating: > 10ºC Useful dimensions aprox.: 30x15x10 cm Lid and reduction rings included (removables) Holes Nº: 2 Electric draining pump
- Număr anunț
- DA28503845
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 42943000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.618 RON
- Valoare atribuită
- 1.618 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.