Atribuită
Cumpărare directă
rola industriala alba, 2str-50 buc crema de curatat 750ml-50 buc Hartie igienica natur 40ml 1 strat- 384 buc manusi nitril L - 5 cutii galeata rectangulara cu storcator 13.5L- 5 buc matura plastic- 10 buc mop microfibra verde eco- 30 buc burete vase mic 3buc/ set-10 set
- Număr anunț
- DA28632001
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.780 RON
- Valoare atribuită
- 2.780 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.