Atribuită Cumpărare directă

Unitate centrala PC cu procesor Intel I5 generatia 10, 16 GB memorie RAM, Stocare SSD M.2 480 GB

Număr anunț
DA28595697
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 39404241)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.180 RON
Valoare atribuită
4.180 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.180 RON

din 4.180 RON estimat