Atribuită Cumpărare directă

Licenta Win 10 Pro P2 32bit/64 Bit Retail- buc. 2 Licenta MS Windows 10 OEM PRO- buc. 1

Număr anunț
DA28501141
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
48218000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.479 RON
Valoare atribuită
2.479 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.479 RON

din 2.479 RON estimat