Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale • Calitate premium cu certificat CE • Produs dupa normele ISO 9001 managmentul calitatii • Sistem de siguranta cu deblocare AUTOMATA • Sistem hidraulic de coborare in cazul unei pene de curent • 2 Cilindrii hidraulici pentru ridicare / coborare cu o capacitate de ridicare 4.000 kg asigura siguranta si stabilitate in cazul sarcinii maxime • Tampoane (discuri) de cea mai buna calitate pentru calarea masinilor (contact cu caroseria ) reglabile pe filet in inaltime • Brate telescopice din otel special • Blocare automata a bratelor din 15 in 15 cm • Piloni rezistenti si stabili din otel special • Ridicarea si coborarea este sincronizata perfect datorita sistemului special de transmisie • Panou electric de control 24 V
- Număr anunț
- DA28525239
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU (CUI 4203890)
- Furnizor / câștigător
- GINAMAR AUTO SRL (CUI 18180737)
- Cod CPV
- 42417000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.453 RON
- Valoare atribuită
- 10.453 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.