Atribuită
Cumpărare directă
Scaun reglabil pe inaltime Structură: profil plat oval din oțel de 30х15х1,2мм, 38х20х1,2мм, 50х30х1,2mm, îmbinat prin sudură robotizata cu argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii: sistem telescopic pe trei nivele: 380-420-460-500mm. Piciorul: prevazut cu 2 puncte de fixare, capetele de imbinare fiind acoperite cu garnituri din PVC. Tălpi: material plastic rezistent, fixat la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Sezutul si spatarul: placaj multistrat curbat de 8mm, lacuit. Dimensiuni sezut: 380х350mm Dimensiuni spatar: 380х200mm Inaltime sezut: 380-420-460-500mm. Culori: mesteacan - pentru sezut si spatar; verde - pentru structura metalică.
- Număr anunț
- DA28660584
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALAPUFESTI (CUI 23995451)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.900 RON
- Valoare atribuită
- 14.900 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.