Atribuită Cumpărare directă

Scaun reglabil pe inaltime Structură: profil rotund din oțel, îmbinat prin sudură robotizata cu arg... mai departe

Număr anunț
DA28657555
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VALEA SEACA (CUI 14153080)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.250 RON
Valoare atribuită
5.250 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.250 RON

din 5.250 RON estimat