Atribuită
Cumpărare directă
6 mese pt laborator - Dimensiuni: L - 1800mm; l - 600mm; H -750mm Structura metalică sudată în mediu argon și vopsit în cîmp electrostatic. Blat termorezistent de 38 mm. 3 module laborator chimie - Dimensiuni: L - 500mm; l - 600mm; H -750mm Structura din PAL de 18mm. Blat termorezistent de 38 mm. Prevăzut cu ușă 18 scaune elevi - Scaun mobil Înălțime șezut reglabilă: 460 – 560mm Dimensiuni șezut: 430x430mm Dimensiuni spătar: 430xh380mm Şezut şi spătar: din PVC dur. Picior: executat din profil metatic din oţel de inalta calitate, imbinat prin sudură in camp protector de argon, vopsit in camp electrostatic; formă de stea cu 5 brațe; rotile; prevăzut cu amortizor hidraulic Transport si montaj inclus in pret Garantie 36 de luni Termen de livrare 23.08.2021
- Număr anunț
- DA28577177
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.640 RON
- Valoare atribuită
- 11.640 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.