Atribuită Cumpărare directă

MBOF8115 FOTOLIU 8115 10 311 MBDUA0633Z Dulap biblioteca cu yala, cu 4 usi (802x403x1816mm) 2 557

Număr anunț
DA28563243
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala"GEORGE ENESCU" Navodari (CUI 4700970)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.224 RON
Valoare atribuită
4.224 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.224 RON

din 4.224 RON estimat