Atribuită
Cumpărare directă
Scaun reglabil pe inaltime Structură: profil rotund din oțel, îmbinat prin sudură robotizata cu argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii: sistem telescopic pe trei nivele: 380-420-460mm. Piciorul: prevazut cu 2 puncte de fixare, capetele de imbinare fiind acoperite cu garnituri din PVC. Baza telescopica are diametrul de 30mm, iar partea de imbinare de 25mm. Tălpi: material plastic rezistent, fixat la ambele capete, pentru a asigura protecţia pardoselii. Sezutul si spatarul: placaj multistrat curbat de 8mm, lacuit. Banca scolara individuala : profil rotund din o?el, îmbinat prin sudura executata robotizata in argon, vopsit în camp electrostatic si polimerizat. Ajustarea inaltimii: sistem telescopic, pe trei nivele 640mm-700mm-760mm.Picioarele: executate din 4 profile verticale cu diametrul de 30mm fixate in partea inferioara pe un profil rotund de acelas diametru iar partea superioara se imbina telescopic si este executat din profile de 25mm, zona de imbinare fiind acoperite cu garnituri din PVC. Rigidizarea sistemului telescopic se face in 8 puncte, cate doua pentru fiecare profil.Talpi: prevazute cu garnituri de material plastic rezistent, fixate la ambele capete, pentru a asigura protectia pardoselii;Polita/sertar: executata din PAL de 18 mm, cu cant ABS de 2mm.Blat: executat din PAL de 24 mm, cu cant ABS de 2 mm, col?uri rotunjite.
- Număr anunț
- DA28563181
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU PODOLEANU (CUI 17926678)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.