Atribuită Cumpărare directă

30 table whiteboard 2400 x 1200 Transport si montaj inclus in pret Termen de livrare si montare 31.08.2021

Număr anunț
DA28541999
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195920-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.220 RON
Valoare atribuită
17.220 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.220 RON

din 17.220 RON estimat