Atribuită Cumpărare directă

- banca vestiar, dimensiuni 2000x375x455 mm - 2 buc - banca vestiar, dimensiuni 1000x375x455 mm - 1 buc - banca-cuier vestiar, dimensiuni 1500x355x1660 mm - 1 buc - transport

Număr anunț
DA28501245
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.391 RON
Valoare atribuită
1.391 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.391 RON

din 1.391 RON estimat