Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire Cantitate MSET-G Set 5 instrumente de lucru la tabla 1 MSG14W Set 14 corpuri geometrice 1 GHRA160-L Romania si Republica Moldova.Harta administrativa (1600x1200mm), fara sipci 1 GHR1CD1 Romania si Republica Moldova. Harta fizica (editie 2007) 1400x1000 mm 1 IHMED8 HARTA TARILE ROMANE IN SECOLELE XIV-XVI 1400X1000 1 IHC45 HARTA AL DOILEA RAZBOI MONDIAL (1939-1945) 1400x1000 1 IHMOD12 HARTA EUROPA IN ANII 1871-1914 1400X1000 1 IHA4 HARTA ORIENTUL ANTIC 1400x1000 1 GHL1F Planiglobul. Harta Emisferelor 1 GHL6P HARTA POLITICA A LUMII 1400x1000(cu sipci) 1 MBDCUA28497 Dulap "Mozaic" pentru copii (1296x350x1040mm) 10
- Număr anunț
- DA28492143
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SILISTEA (CUI 29466891)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.969 RON
- Valoare atribuită
- 5.969 RON
- Data publicării
- 01.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.