Atribuită
Cumpărare directă
1. Placa ACB pentru Aparat de anestezie Avance CS2 Pret unitar 11,371.00 RON fara TVA Nota: Oferta este valabila in regim Buy-Back cu preluarea piesei defecte Valabilitate oferta: 30 de zile de la comanda ferma. Acceptarea prezentei constituie comanda ferma. Garantie: 6 luni de la instalare.; 2. Placa PCB pentru Aparat de anestezie Avance CS2 Pret 8,773.00 RON fara TVA Nota: Oferta este valabila in regim Buy-Back cu preluarea piesei defecte Valabilitate oferta: 30 de zile de la comanda ferma. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma Garantie: 6 luni de la instalare.; FE 1632/19.08.2021
- Număr anunț
- DA28628082
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 31711500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.129 RON
- Valoare atribuită
- 18.129 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.