Atribuită Cumpărare directă

Suport port caseta pentru echipament RXI 40D REMOTE PREMI Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a piesei defecte si include costurile aferente instalarii. Garantia acordata piesei este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii acestora, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pieselor respective. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA28568187
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.300 RON
Valoare atribuită
27.300 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.300 RON

din 27.300 RON estimat