Atribuită
Cumpărare directă
Interventie diagnostic pentru 1 aparat de anestezie ATI Carestation 620 cu Monitor - 3.528,00 Ron fara TVA/interventie Pretul este pentru o interventie de diagnostic. Daca este posibil defectul se va remedia pe loc. Daca vor fi necesare piese, reparatia se va oferta separat. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile de la data prezentarii. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma
- Număr anunț
- DA28564493
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.528 RON
- Valoare atribuită
- 3.528 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.