Atribuită
Cumpărare directă
Contract de service – revizii anuale echipamente ATI ANBQ01218 Aparat anestezie Carestation 650 cu monitor, 1buc, Pret Unitar LEI fara TVA 6,839.00 CBRY03050 Ventilator R860 18.11.19, 1 buc,, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRY03053 Ventilator R860 18.11.19, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ80133 Ventilator R860 24.08.2020, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ80161 Ventilator R860 24.08.2020, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ80162 Ventilator R860 24.08.2020, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ81084 Ventilator R860 29.09.2020, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ81085 Ventilator R860 29.09.2020, 1 buc, Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 CBRZ81086 Ventilator R860 29.09.2020, 1 buc , Pret Unitar LEI fara TVA 3,150.00 Revizia tehnica se va executa pe echipamente functionale. Valabilitate oferta: 30 de zile de la prezentare. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma. CONDITII CF CONTRACT
- Număr anunț
- DA28559572
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.039 RON
- Valoare atribuită
- 32.039 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.