Atribuită
Cumpărare directă
1. Manseta de tensiune reutilizabila, marimea L, conexiune Dinaclick, 5 buc/set DURA-CUF L ADULT 2T CLICK Compatibil cu monitoarele Carescape GE 2. Manseta de tensiune reutilizabila, marimea L, conexiune Dinaclick, 5 buc/set DURA-CUF L ADULT 2T CLICK Compatibil cu monitoarele Carescape GE
- Număr anunț
- DA28516791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 19510000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.028 RON
- Valoare atribuită
- 1.028 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.