Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CUPRINDE ; CARTUS TONER XEROX -BUC1 ,CARTUS HP CF 230X -BUC 1,CARTUS TONER LBP7210 CYAN BUC 1,CARTUS TONERLBP7210 MAG -BUC1,CARTUS TONER LBP7210 YELLOW-BUC1,CARTUS TONER LBP7210 NEGRU -BUC 1,CILINDRU XEROX 5222-BUC1, ETICHETE 33/A4- BUC 1,CARTUS HP M12A-BUC1,CARTUS BROTHER MFC L 2712N capac.mare-BUC1,CARTUS SAMSUNG 1610-BUC1,CARTUS XEROX B 1025 -BUC1.
- Număr anunț
- DA28627819
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "MIHAIL SEBASTIAN (CUI 4205793)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI 14051527)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788 RON
- Valoare atribuită
- 1.788 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.