Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constând in: -inlocuit brate inferioare spate -inlocuit furtun tubosuflanta -inlocuit ulei+filtre -incarcat instalatie climatizare Inlocuit: -filtru aer 1 buc -filtru combustibil 1 buc -filtru habitaclu 1 buc -filtru ulei 1 buc -ulei Castrol Edge TD 5W40 4L 1 buc -brat inferior spate 2 buc -set suruburi 1 buc -furtun turbo 1 buc Total manopera 597.60 ron Total piese 1149.46 ron
- Număr anunț
- DA28530100
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- EUROPARTS SERVICES SRL (CUI 14686414)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747 RON
- Valoare atribuită
- 1.747 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.