Atribuită Cumpărare directă

Cablu transmisie date video, Mouse wireless, Cablu USB 10m, Cablu transmisie date video

Număr anunț
DA28651517
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 56 (CUI 23995222)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI 15197793)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.050 RON
Valoare atribuită
5.050 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.050 RON

din 5.050 RON estimat