Atribuită Cumpărare directă

Prosop bucatarie 85 metri 2 straturi Hartie igienica 40role/set Prosoape pliate V 2 straturi albe 15 set/ cut Manusi unica folosinta 100/cut

Număr anunț
DA28651509
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 56 (CUI 23995222)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI 15197793)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.549 RON
Valoare atribuită
4.549 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.549 RON

din 4.549 RON estimat