Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze „Consumabile camere curate" in conformitate cu cerintele si conditiile din caietul de sarcini atasat. Prin acceptarea achizitiei se consideră acceptate cerințele din caietul de sarcini atasat. Persoana contact Compartiment Achizitii Publice: Viorica Baicu Persoana contact Compartiment LGED: Silvana Vasilca

Număr anunț
DA28651266
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.076 RON
Valoare atribuită
9.076 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.076 RON

din 9.076 RON estimat