Atribuită
Cumpărare directă
M-1049070100 - POTASSIUM BROMIDE FOR IR SPECTROSCOPY - 100 g 1.00 BUC M-8201710250 - BROMINE FOR SYNTHESIS - 250 ML 1.00 BUC M-8006530050 - SELENIUM DIOXIDE (SUBLIMED) FOR SYNTHESIS - 50 G 2.00 BUC 93-3903 - Yttrium(III) chloride hexahydrate (99.9%-Y) - 25g 1.00 BUC 93-6421 - Gadolinium(III) chloride hydrate (99.9%-Gd) - 25g 1.00 BUC 93-6628 - Dysprosium(III) chloride hexahydrate (99.9%-Dy) - 25g 2.00 BUC 392630050 - 2-Hydroxy-5-methylbenzaldehyde 99%, 5g 1.00 BUC 397570010 - 5-Fluorosalicylaldehyde 97%, 1g 1.00 BUC R-4879.3 - L-VALINE 98,5% - 100G 1.00 BUC R-7891.2 - D-Valine >98,5 %, for biochemistry, 25g 1.00 BUC R-7882.1 - D-Leucine >99 %, 5g 2.00 BUC R-3984.1 - L-LEUCIN >98.5%, 100g 1.00 BUC R-8599.1 - DL-Leucine >98.5%, 25 g 1.00 BUC R-1698.1 - L-Isoleucine >99% - 25g 1.00 BUC 170540100 - 2-Methoxybenzylamine, 98% - 10ml 1.00 BUC 310220050 - (1S,2S)-(+)-1,2-Diaminocyclohexane 98% - 5g 1.00 BUC 93-6310-25g - Europium(III) nitrate hexahydrate (99.9%-Eu) - 25g 1.00 BUC R-X875.2 - TRIETILAMINA 99,5% pt. sinteza, 500ML 3.00 BUC
- Număr anunț
- DA28499643
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.960 RON
- Valoare atribuită
- 7.960 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.