Atribuită
Cumpărare directă
Spuma Poliuretan 750ml-All Season-1 buc Banda Nopi 50x45 -2 buc, Banda Autoadeziva 48x90-1 buc, Pensula -2 buc, Pensula Eco 40 Mov-2 buc, Fierastrau Universal -1 buc, Set Lacuire 100 mm -2 buc, Rezerva Traf Radiator Velur Mini 10cm Lacuit -4 buc, Folie Acoperire 4x5 m -1 buc Diluant Univ 0.9L-2 buc, Bec Cu Led 12w -1 buc, Bec Cu Led 15w -1 buc. Surub Cap Hexagonal M5x25 8.8-10 buc. Surub Cap Hexagonal M6x16 8.8-10 buc. Piulita M6-10 buc, Piulita M5-10 buc, Oglinda 60x45 Burete Abraziv 100x70x28 mm gr 80 49194-1 buc, Burete Abraziv 100x70x28 mm gr 60 49193-1 buc, Burete Abraziv 100x70x28 mm gr 180 60061-1 buc, Glet CT126 Ceresit 20kg-2 buc, Gips 5Kg Constructii-1 buc, Vopsea Lav 15L+Amorsa 3L-i Mortar Ten.Mec.MPI25 40Kg -1 sac, Domostuk 3 kg-1 buc, Spuma Poliuretan Pistol 750 ml -1 buc, Vopsea Email Verde Deschis 0,75l-1 buc. Diluant Univ. 0.9L-1 buc, Vopsea Lav. 2.5L-1 buc. Disc Lamelar S 125x120-2 buc. Electrozi 2.5-2.5 kg. Vopsea Lav.15L-2 buc. Glet CT126 20kg -2 buc.
- Număr anunț
- DA28505046
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041 RON
- Valoare atribuită
- 1.041 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.