Atribuită Cumpărare directă

Developer pentru placile de tipar waterless. Ambalaj: bidon/5 litri Înlocuiește produsul DA-1. Produsul a fost îmbunătățit de către producător, având în prezent performanțe superioare. Recomandarea producătorului este de a goli tancul de soluția DA-1 și reumplut 100% cu noua AX 11124. Temperatura, perioadele de înlocuire sunt aceleași cu ale vechiului DA-1.

Număr anunț
DA28614191
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare atribuită
1.830 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.830 RON

din 1.830 RON estimat