Atribuită Cumpărare directă

Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la camera Eltromat a utilajului Edelmann V52. Se vor remedia defecţiunile constatate prin RS 14302 si se vor efectua probe in vederea functionarii corespunzatoare a utilajului.

Număr anunț
DA28494038
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
71334000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat