Atribuită Cumpărare directă

DESQ APARAT LAMINAT A3/70250 - 1BUC - 366.47LEI/BUC ARJAN BOL INOX CONIC 16CM - 64BUC - 5.87LEI/BUC WORLDFA FARFURIE INOX 20C - 64BUC - 5.75 LEI/BUC KAUF PROSOP BUC.50X70 100 20 BUC - 3.35 LEI/BUC PLASTOR COS GUNOI STYLE S 2 BUC - 32.94 LEI/BUC AGR LIGHEAN ROTUND+MANERE 3 BUC - 7.4 LEI/BUC KOOPMAN COS RUFE FLEXIBIL 1 BUC - 16.46 LEI/BUC KOOPMAN COS RUFE FLEXIBIL 2 BUC - 24.7 LEI/BUC

Număr anunț
DA28651268
Autoritate contractantă
,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.331 RON
Valoare atribuită
1.331 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.331 RON

din 1.331 RON estimat