Atribuită Cumpărare directă

2940114 PANASONIC BATERII R3 10+1 BL 1BUC- UV 10 - 3.04 LEI/BUC 15803992 RTC REZ FLIPCH 100X65/20F BU 1BUC- UV 1- 23,04 LEI/BUC 78119211 GPV PLIC TC5 GUMAT PC 1BUC- UV 25 - 0.18LEI/BUC 30679930 DAC ORDIN DE DEPLASARE A5 BU 1BUC- UV 1 - 5,34 LEI/BUC 73522484 RTC CONDICA DE PREZENTA A BU 3BUC- UV 3 -4.11 LEI/BUC 15084700 RTC PASTILE AUTOAD GUMFIX BU 5 BUC- UV 1 -13.98 LEI/BUC 23404072 DRB BANDA AD 12MMX33M/SET IF 1 BUC- UV 12 - 0.98 LEI/BUC 45354917 NUSA BANDA ADEZ. TRAN/48X BU 1 BUC- UV 1- 3,69 LEI/BUC 13819297 TES BANDA ADEZ TRANSP/50M BU 1 BUC- UV 1- 9,86 LEI/BUC 24021834 MAP FOARFECA 17CM GREENLO BU 2 BUC- UV 1 -2.47 LEI/BUC 24069833 MAP CAPSATOR 24/6 GREENLO BU 2 BUC- UV 1 - 26.34 LEI/BUC 36336360 ICO MAGNETI WHITEB.10 BUC BU 3 BUC- UV 1- 10.70 LEI/BUC 50564038 CLIO H COP A4/80GR/FSC/CU CU 10BUC- UV 5- 9.87 LEI/BUC 46940367 BIC CREION CORECTOR/7 ML BU 4 BUC- UV 1 -4.36 LEI/BUC 30480792 BIC PIX ROUND ST CLIC ABS CU 2 BUC- UV 20 -1.41 LEI/BUC 82424094 ICO PIX GEL ALBASTRU/0,5 BL 1 BUC- UV 2 -6.01 LEI/BUC 66191800 PIL ROLLER G2 CLASIC 0,7/ BU 1 BUC- UV 1 - 9.87 LEI/BUC 23938749 PGN CAIET A4/60F/D ETHNO BU 5 BUC- UV 1 - 7.81 LEI/BUC 23911944 PGN CAIET A4/60F/M ETHNO BU 4 BUC- UV 1 - 7.81 LEI/BUC 22793103 PGN CAIET A4/80F/M CLASIC BU 1 BUC- UV 1 -4,19 LEI/BUC 42900357 RTC DOSAR PP PERF/25 BUC BU 2 BUC- UV 25 -0.65 LEI/BUC 38976122 RTC DOSAR PP/50 BUC/170 M SE 1 BUC- UV 50 -0.81 LEI/BUC 31351091 ARH FILE PROT A4/SET 100/ IF 2 BUC- UV 1 - 11.52 LEI/BUC 54247267 HER BIBL.PP ROSU A

Număr anunț
DA28651256
Autoritate contractantă
,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259 RON
Valoare atribuită
1.259 RON
Data publicării
30.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.259 RON

din 1.259 RON estimat