Atribuită
Cumpărare directă
47368030 SAN SABOTI GAST D PIE BUF 2 buc- 58.81 lei/buc 39884150 FEL IMBRACAMINTE MEDIC BL 1 buc- 81.52 lei/buc 90611286 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CA 1 buc- 75.62 lei/buc 90579426 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CA 2 buc- 75.62 lei/buc 90550583 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CA 2 buc- 75.62 lei/buc 46269197 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CE 1 buc- 75.62 lei/buc 46183539 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CE 2 buc- 75.62 lei/buc 46158812 FEL IMBRACAMINTE MEDIC CE 2 buc- 75.62 lei/buc 46016382 FEL IMBRACAMINTE MEDIC DI 1 buc- 75.62 lei/buc
- Număr anunț
- DA28651249
- Autoritate contractantă
- ,,GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,LUMINIȚA,, (CUI 29506147)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39500000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.030 RON
- Valoare atribuită
- 1.030 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.