Atribuită
Cumpărare directă
CIF CREAM AR.PINK FLOW.50 AMBIPUR 3VOL.EL.REZ.FL.SP MILDE COOL BL.H.IG.3STR 2 DOMEST.DEZ.ATLANTIC750ML DOMEST.DEZ.PINE FR.750ML IGIENOL MULT.MAR V.DEZ.75 VANISH EXTRA HYGIENE 940M PUR POWER LEMON 1200ML SUMA D4 PAST.DEZINF. 30 PRONTO SPR.SUP.FL.300ML+3 AJAX GEAM CRIST.CLEAN 500 CLIN WINDOWS PROF 4,5L CILLIT BANG ANTI-GRASIME EPACK LAVETA UMEDA 3BUC MADERO LAVETE UM.18X20CM SANO SUSHI CLOTH LAV.USC. FINO GREEN BURETE FLEXI 2 ROPACK BURETI VASE 10BUC EPACK MANUSI MENAJ M 2 BU EPACK SACI MEN.VERZI 60L DAILY/PAPELY SERV.2STR.10 PROSOP V FOLD.2STR.5X200B ROLA PROFESIONALA 100M 2S GEROCOSSEN GEL IGIENIZ.20 MONA ALC.SANIT.70%500ML B SANYTOL DEZINF.PARDOSELI DOVE BEAUTY SAP.L.REZ.500 DOVE SAP.REZ.REST.500ML VARTA ALC. PACHET ENERGY STROHM MULTIPR.3PR+INTR.3 BIC RADIERA MINI FUN ANITA COS GUNOI TIP RATAN GALEATA IMPRIMATA 10L CANON H.COPIATOR A4/80 GR ROT MINE CR MEC 0,7/SET 2 ROT MINE CREI.MEC.0,5 MM/ BIC PIX ROUND STIC ALBS,6 ICO PIX KAMELEON TOUCH PE PGN CAIET SP A4/120F/M QU FAB CREIOANE COL/24 CULOR
- Număr anunț
- DA28619402
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnazială Stefan Bozian Seitin (CUI 29050228)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.760 RON
- Valoare atribuită
- 1.760 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.