Atribuită Cumpărare directă

ARCTIC AD60310M30W FRIGIDER MAXIMA GRILL ELECTRIC MIXT TOP GASTRO FRITEUZA HEF-12- HEINNER HFSC-S90LITGR-IX AR

Număr anunț
DA28589450
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.056 RON
Valoare atribuită
5.056 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.056 RON

din 5.056 RON estimat