Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE CIF CREAM AR.EUC HERB 500 CIF CREAM AR.PINK FLOW.50 MR.PROPER DELICATE 5L RIVEX CASA FLORAL 4L SAVEX AUT 2IN1 FRESH 20KG TPS CLOR PARFUMAT 2L AXION PASTA LEMON 400GR AJAX DOUBLE BLEACH PRAF 4 CIF DET.UNIVERSAL 5L CLIN WINDOWS PROF 4,5L OTI PASTILE REZERV.WC 50G AIR WICK FRES.2XREZ 250ML AIR WICK REZ.COOL LIN2X25 SANO FORTE PLUS LAMAIE 75 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BAYGON SPR.GAND FURNICI 4 RAID SP.GAND FURNICI 400M RAID SPR.MUSTE TANTARI 60 ALUFIX SACI MENAJ 110L 10 OTI SACI MEN.35L/50BUC NEVE PROSOP PROFESIONAL Z DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 MONA ALC.SANIT.70%200ML BEAUTY STORY SAPUN 15G

Număr anunț
DA28589411
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202 RON
Valoare atribuită
1.202 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.202 RON

din 1.202 RON estimat