Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate ROMTATAY PERIE WC PP ALB 25 ROMTATAY PERIE WC PP BLEU 25 ECONOMIC SAP.LIC.PIELE SEN. 50 M.PROPER BLOSSOM LIQ 1L 50 ZEWA DEL.CAM.COM.H.IG 3STR 30 WEBER MATURA SORG IMBOTTITA 10 AGORA GALEATA 14L CU STORCA 30 LFH COADA TELESCOPICA 145-4 8 LFH SPALATOR GEAM POWERSLID 5 PERIND FARAS ERGO. CU COADA 30 ROMDIST PALETINE PLAST.500B 2 OTI BURETI 150X70X45MM 10BU 20 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL 22 30 PALMOLIVE SAP.BLACK ORCHID 6 ENTAC SET 50 COLIERE 3.6X20 3 ENTAC SET 50 COLIERE 3.6X25 1 SANO POL.CEARA PARCH.2L 20 SANO B.BLUE 5IN1 WC 55G 300 ENTAC SET 50 COLIERE 4.8X30 2 PLASTOR REZERVA MOP PLAT 40 10 PLASTOR MOP PLAT 40CM+COADA 10 PERIND MATURA STRADA 40CM M 10 PERIND COADA LEMN NATUR 1.2 10 MATOPAT MASCA MED.3PL 50BUC 50 MADERO SPAL.SPIRALA 10BUC 5 NUFAR PT FAIANTA 1L 80 PAPELY RL.PROF.2STR 100M 30 CIF.PROF.CREAM LEMON 750ML 75 CIF.PROF.CREAM ORIGINAL 750 75 MONA ALC.SANIT.70%500ML BAX 15 PALEX DISPENSER SAPUN 500ML 30 MR.PROPER LEVANTICA LIQ 1L 50 MULTI MAN CAUCIUC MARI 60 ROLL FAST SET 3 LAVETE MICR 50 FIORE SERV.ALBE1STR33CM100B 20 ARISTEA PAH.CRIST.TR300CC50 6 AIR WICK FREZIE 250ML 2+1 B 2 AIR WICK MAGN. 250ML 2+1 BU 2 TRUSA SANIT.PT.POSTURI FIXE 6 DOMESTOS ATLANTIC 1L 80 DOMESTOS PINE 1L 70 ENTAC PREL.4 PR 5M 3X1MMP 5 ACE POWER GEL FRESH 750ML 100 ANITA RACLETA 55CM 5 HNR COS GUNOI 50L BATANT AL 2 HNR COS GUNOI 50L BATANT VE 2 HNR COS GUNOI 50L BATANT GA 2 ARISTEA FARFURII 20.3CM 200 5 CLIN WINDOWS PROF 4,5L 10 OTI SITA PISOAR PAST.PARFUM 100 TULIP CUP 250/300ML
- Număr anunț
- DA28545784
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.104 RON
- Valoare atribuită
- 22.104 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.