Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PROTOCOL LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG CREMWURSTI PIEPT PUI KG CRENVURSTI PUI KG C SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K CEAFA PORC AFUMATA KG EXC CEAFA PORC AFUMATA KG EXC MUSCHI TIGANESC KG CEAFA PORC DEZOS.VID KG COTLET PORC FARA OS VID K PULPA VITA FARA OS VID KG PULPA VITA FARA OS VID KG PULPA VITA FARA OS VID KG PULPA VITA FARA OS VID KG PULPA VITA FARA OS VID KG CEAPA GALBENA TR 2KG CI MORCOVI RO 1KG C.I PATRUNJEL RO. LG. C.I MARAR RO. LG. C.I TELINA NL KG. CI VRAC DR.OETKER LAPTE PRAF 250G BANEASA PESMET ALB 500G DOBROGEA FAINA 000 1KG MOS COSTACHE MIE.POLI20G TCHIBO EXCLUSIVE 2X250G OLYMPIA BORS 1L LACTIC UNT MILTEX 82% 100 REGAL.OUA COD 3 CLS.M 2X3 HEINZ KETCHUP TOP UP 570G SALAM COMARNIC 500G PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K ARDEI CUBURI ROSU 2,5KG VALEY CARTOFI CRINKLE 5X2 ALBALACT SMANTANA 20% 900 HOCHLAND BTT.MIXT. PICNIC ULVEX ULEI FL.SOARE.1L
- Număr anunț
- DA28507890
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.254 RON
- Valoare atribuită
- 2.254 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.