Atribuită
Cumpărare directă
conform ofertă . Servicii de internet, cablu TV si telefonie fixa conform anunt publicitate nr ADV1229289 la Adăpostul de noapte pentru persoanele fara locuință situat in mun.Onești , str. Victoriei nr.40 , jud.Bacău și la Căminul pentru persoane varstnice situat in mun.Onești. str. 8 Martie , nr. 26, jud.Bacău ,in conformitate cu cerintele impuse prin Caietul de sarcini nr. 4780 / 05.07.2021 .
- Număr anunț
- DA28535437
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.082 RON
- Valoare atribuită
- 5.082 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.